cam kapı sistemleri

cam kapı sistemleri

Cam Kapı Sisitemleri,  ile en güzel cam kapı sistemleri sizinde evinizin veya işyerinizin bir köşesinde olabilir.
Ev ve ofisler için askılı sistem paslanmaz aksesuar ve sıkıştırma yöntemi ile kullanılabilir cam sürgü sistemleri 8 veya 10 mm kalınlığındaki camın temperlenme işlemiyle paslanmaz   aksesuaragöre üretilen sekurit cam ürünüdür.
Sistemde kullanılan rulmanlar özel yapım olup her bir teker 4 rulmanda oluşmaktadır.
Cam kapı, iç mekanlarda ofis, iş yeri, mağaza, ev gibi bir çok alanda zerafeti ön plana çıkaran bir kapı modelidir.
KELEBEK SİSTEM
Camların her iki yana doğru toplanan sistemlerdir.
Cam balkonlar günümüz  dekerasyonunda  önemli bir yere geldi.
cam kapı, aksasuarları, kol, kılıt, menteşe,
Daha çok işyerlerinde kafelerde teras katlarında ve bir çok Alanda kullanılabiliyor şık uygun aynı zamanda kalitesi belli bir üründür.Bizi tercih edenleri hiç bir zaman yanıltmadık .
Bizi tercih etmelerinin bir çok sebebi var
Kalitesi herşeyi çok önemli hem şık olmalı düzgün olmamız müşteri için önemli bir neden olacaktır.
Sistem özelliklerine sahip Cam Kapı Sistemleri tüketicinin gözdesi olmaya devam etmektedir. Özellikle dış etkenlere karşı toz, toprak, yağmur, çamur, soğuk  gibi şikayetlerden artık kurtuluyorsunuz. Cam balkon sistemi ba
lkonların içerden ve dışardan görüntüsünü hiç bozmadan sıcak ve kullanışlı bir mekan oluşturmaktadır.
Cam Kapı Sistemleri için sağlıklı ve dayanıklı malzemeler tercih edilmiştir.Sistemin en önemli özelliklerinden biriside geometrik şekli ne olursa olsun her tür balkona uygulanabilir olmasıdır. Cam kanatlar ile tekerlek sisteminde yapılan ayarlamalar ile balkonlarınızdaki köşeleri rahatlıkla dönebilmekte ve aynı noktaya toplanarak balkonunuzun tamamen açık kullanılmasına olanak vermektedir.

Neden Cam Kapı Sistemleri?
Neden Cam Kapı Sistem

leri sorusuna verilebilecek bir  çok cevap var.
Şöyle sıralayabiliriz.
1-)Evinizin değerini artırır.
2-)ısı ve ses yalıtımı sağlar
3-)Temizliği ve bakımı kolay ve pratik oluşu
4-)Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa ayrı ayrı toplanabilir.
5-)doğal ortamların kapalı mekanlara dönüştürülmesini sağlar.
Sizler için geliştirdiğimiz  sistemler ile kullanılan alanlanlarda manzaranızı kapatmadan, kötü hava koşullarının olumsuz etkilerinden koruyarak  estetik bir görünüm kazanmasını sağlıyoruz. Bu alanlar; rüzgar, yağmur, toz, gürültü gibi dış etkenlere karşı korurken, doğal havalandırma sağlar.
Cam balkon sektörü son yılların en çok büyüyen sektörlerinden biri, bu sebeple piyasada onlarca cam balkon firması ve cam balkon yapan firmalardır.Camlama sektöründe hizmet veren üreticiler var.Kaliteli cam balkon üretimi yapan, ürettikleri cam balkonlarla balkon kapama ve kış bahçesi gibi uygulamaları titizlikle yapan cam balkoncu firmaların yanında sadece para kazanma hedefi güden firmalar da mevcut piyasada.aagrup  Cam Kapı Sistemleri olarak bahsettiğimiz diğer cam balkon firmalarından farklı yanımız ;cam balkon,cam panel,kış bahçesi,katlanır cam balkon,Cam Kapı Sistemleri, cam ce
phe kaplama uygulamalarında farkımızı ve sunmaya devam ettiğimiz kalitemizi camlamanın her aşamasında uygulamamızdır.
cam kapı, ve
cam kapı sistemleri, Sıcak bir yaz günü ,balkonda bir fincan cay,kahve veya soğuk bir şeyler yudumlamanın benzersiz tadını çıkarmanın değişilmez adresidir. Sesden,kokudan şehrin gürültüsünden kurtulmak için mükkemel bir seçim .Camdan dışarıyı rahatça izliyebildiğin , gelip geçenin sizleri rahatsız etmediği hayellere dalıp gidilecek keyifli bir ortam sunar cam balkonlar.

cam kapı ozellıkleri

Cam Kapı Özellikleri
Cam kapı hem kalitesi hem de işçiliği ile ön plana çıkar. Cam kapıyı gösteren unsurlardan biri de üstünde kullanılan aparatlarıdır. Birinci sınıf görsel ahenk içeren ve kalite kokan her türlü aparatlarımız kaliteli ve uzman kadromuz ile siz Kadıköylülere hizmet vermektedir. Camın dokusuna uygun parlak cam renginde alüminyum özel kilit çeşitlerimiz ile kapılarınız güvende ve şıklıkta ön planda olacaktır. Kapıların genel ahengine özel kapı kulplarımız hem şıklık hem de görsellik kazandıracaktır. Kilidinden menteşesine, kapı kulpundan tüm aksesuarlarına kadar sizlerin beğenisini kazanacak cam kapılar tasarlayabiliriz.
Cam kapı m² ağırlığı 35 kg’dır.
Cam 10 mm temperlidir.
Camlar ş
effaf olduğu gibi kumlu veya desenli cam uygulanabilir.
Duvar kalınlığı 10cm ile 20cm arası olan tüm alanlara uygulanabilir.
Standart ölçüler; Yükseklik: 210 cm, Genişlik: 90 cm ` dir.
Sistem eşiksiz olup zeminde herhangi bir kasa bulunmamaktadır.
Kullanılan conta sayesinde kasa ile kapı arasından hava sızdırmazlığı sağlamaktadır.
Tüm aksesuarları paslanmazdır.

 

 

 

ofis kapıları, buro kapıları, ucuz ofis kapıları

cam, kapı, sistemleri, otomatik, kapı, desenli kapı,

ofis kapı modelleri, cam kapı modelleri, renkli cam kapı,

cam kapı fiyatları, ucuz cam kapı

cam kapı, modelleri, cam kapı sistemleri

desenli cam kapı, cam kapı desenleri

 

 

cam, kapı, sistemleri, ve otomatik kapı sistemleri olarak sizlere; Fotoselli kapı, Fotoselli, kapı, fiyatları, Sensörlü kapı,Otomatik kayar kapı, Otomatik cam kapı, Fotoselli kayar kapı, Sensörlü cam kapı fiyatları, Sürgülü otomatik kapı, Otomatik açılır kapı, Sürgülü cam kapı, Sürgülü cam kapı fiyatları, Sürgülü cam kapı modelleri, Cam sürgülü kapı, Cam kayar kapı, Otomatik kapı, Otomatik kapı sistemleri, Cam kapı fiyatları, Cam kapı, Cam kapı sistemleri, Sürme cam kapı, Cam kapı tamiri, Cam kapı servisi, Otomatik kapı tamiri, Otomatik kapı servisi, Camcı,Cam Tamiri, Birsan cam kapı, Gülsan cam kapı, Kale cam kapı tamiri, servisi,imalatı, ve montajı için uzman teknik servislerimizle 7/24 hizmet vermekteyiz.