fotoselli kapı sistemleri

OTOMATİK KAPI VE FOTOSELLİ KAPI SİSTEMLERİ

AAGRUP İNŞAAT otomatik kapı ve fotoselli kapı sistemleri üzerine sektörde uzun yıllardır, hizmet vermekteyiz. Otomatik kapı sistemleri bahçe kapıları, garaj kapıları, villalarda, fabrikalarda, alış veriş merkezlerinde, üniversitelerde, otellerde, hastanelerde, pastanelerde, ve hemen hemen her yerde kullanmamız mümkündür. Otomatik kapı sistemleri uzaktan kumandalı olduğundan dolayı hayatımızı kolaylaştırmıştır. Bilgi birikimimize güveniyor ve bu doğrultuda her gün daha çok çalışıyoruz. Sektörde otomatik kapı sistemleri üzerine her geçen gün listemize yeni müşteriler ve yeni ürün portföyü eklemeleri yapıyoruz.

AAGRUP İNŞAAT otomatik kapı sistemleri ürün portföyümüzü Otomatik Kapı, Otomatik Kapı Sistemleri, Fotoselli Kapı, Döner Kapı, Kayar Kapı, Kepenk, Bariyer, Seksiyonel Kapı, Dairesel Kapı, gibi ürünlerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. Ürünlerimiz Bir çok testlerden ve aşamalardan geçerek müşterilerimize sıfır hatayla gönderilmektedir.

AAGRUP İNŞAAT otomatik kapı ve fotoselli kapı sistemleri olarak biz müşteri memnuniyetini her zaman ilke edinmiş bir firmayız. Firma olarak daima sizlere en kaliteli ve en iyi fiyatlarla hizmetler sunmaktayız.

Fotoselli Cam Giriş Kapı Sistemleri

fotoselli cam giriş kapı sistemleriAAGRUP İNŞAAT Fotoselli kapı sistemleri çok fazla amaçla kullanılmaktadır. Örnek olarak site, apartman, alışveriş merkezlerinde, park, bahçelerde, villalarda, sanayide, otellerde, hastanelerde, üniversiteler, fabrikalar, modern binalarda hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanmak mümkündür.

Fotoselli kayar kapı sistemleri iç ortam uygulaması ve dış ortam uygulaması olarak sistemde kullanılacak malzemeler farklıdır. Fotoselli kayar kapı sistemleri giriş ve çıkışlar için uygun çözümlerdir hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını asgari düzeye indirmektedir.

Fotoselli sistemlerde kayar kapılar otomatik algılayıcıya sahiptir. Kullanım özelliğine göre farklı alternatiflerde müşterilerimize sunmaktayız.

Teknik Özellikleri :
 Türkçe yazılım sayesinde ayar kolaylığı sağlar,
 Sıkışma algılayıcı sistemi kendini devre dışı kalmasını sağlar,
 2,000,000 kez açma ve kapama yüksek verimlilik sağlar,
 Üstün kalite 100 metre / saniyeye kadar ayarlama özelliği sağlar.

 

 

otomatik döner giriş kapısı

Girişin ve çıkışın çok yoğun olduğu binalarda insan trafiğini rahatlatmak amaçlı en çok tercih edilen kapı sistemlerinden biridir. Aynı zamanda, binaların görselliğini mimari açıdan öne çıkartan estetik olarak tamamlayan, görselliği öne çıkaran girişlere ihtiyaç duyulduğunda isteklere kusursuz çözümler sunarız.

 

Ürün Özellikleri

AAGRUP İNŞAAT otomatik kapılarda Elektrik kesilmelerinde manüel kullanım olanağı 30 mm derinlik x 90 mm yükseklikte özel alüminyum profillerden üretim, estetik ve zarif görünüm. 2000 mm – 4800 mm çaplar arasında her ölçüde imalat olanağı, 3 cm ve 4 cm kanat imalat seçenekleri, 8 bit “Mikro İşlemci” yerden 4 cm yükseklikte alt tabiiye arasında bulunan yatay taşıyıcı özelliği ile sistem yerden 4 cm yükseklikte çalıştığı için zamanla etkili olan tozdan, kirden ve sudan etkilenmez. Su geçirmez tavan, taşıyıcı profillerin et kalınlıkları 2mm.kanat profillerinin et kalınlıkları 1.5mm.isteğe bağlı olarak artırılabilen üst kanopi yüksekliği kapı kanatlarının her konumda kapalı durumda bulunması sabit kanat camları “YAN SABİTLER” 6 mm veya 4 + 4 mm lamine bombeli, kanat camları 4 + 4 mm veya 5 + 5 mm laminedir.

Teknik Özellikleri :

 Elektrik kesilmelerinde manüel kullanım,
 Yaşlı ve Özürlü butonu,
 Yavaş hareket sistemi,
 Sıkışma bildirim sistemi.

 

Otomatik Kapı Sistemleri

otomatik kapıAAGRUP İNŞAAT Otomatik kapı sistemleri çok fazla amaçla kullanılmaktadır. Örnek olarak site, apartman, alışveriş merkezlerinde, park, bahçelerde, villalarda, sanayide, otellerde, hastanelerde, hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde otomatik kapı sistemleri kullanmak mümkündür.

Otomatik kapı sistemleri iç ortam uygulaması ve dış ortam uygulaması olarak sistemde kullanılacak malzemeler farklıdır. Otomatik kayar kapı sistemleri giriş ve çıkışlar için uygun çözümlerdir hızlı açılış özelliği ile zaman kaybını askari düzeye indirmektedir.

Uzaktan kumandalı sistemlerde bahçe ve garaj içersine araç konulacaksa araçtan inmeden kapıyı açma imkanı sağlamış olur.

Otomatik kayar bahçe kapıları ve garaj kapıları misafirleriniz geldiğinde size kolaylık sağlayacaktır. Kullanım özelliğine göre farklı alternatiflerde müşterilerimize sunmaktayız.

Teknik Özellikleri :
 Uzaktan kumanda kontrol,
 Kontrol ünitesi,
 Açma kapama butonu,
 Emniyet fotoselli,
 Anahtarlı şalter,
 Elektrikli kilit sistemi,
 İkaz flaşörü,
 Kramayer dişli ile hareket.

 

Ameliyathane Kapıları

ameliyathane kapıları 1AAGRUP İNŞAAT  Ameliyathanelerin hijyenik bir ortam olmasını sağlaya bilmek amaçlı olarak otomatik şifreli kapının takılması gerekiyor. Ameliyathanelerin dış girişlerine takılan şifreli geçiş ünitesi sayesinde görevli dışında ki insanların içeriye girmesini engellemektir. Kapılar 2 çeşittir yarı hermatik ve tam hermatik olarak Kullanım özelliğine göre farklı alternatiflerde müşterilerimize sunmaktayız.

 

Teknik Özellikleri :
 Emniyet fotoseli,
 Kapanma yönünde engelle karşılaşıldığında kanatların otomatik olarak tekrar açılabilme,
 Acil çıkış butonu,
 Tam sızdırmazlık (opsiyonel),
 Kapı açılma yönünde uygulanan kuvvete bloke sistemi,
 Elektronik kit (opsiyonel).

Otomatik Tuzak Sistemleri

otomatik tuzak sistemleriAAGRUP İNŞAAT  Road blocker oto parklarda, okullarda, belediyelerde, trafiğe kapalı yollarda, hemen hemen aklınızın alabileceği her yerde kullanmak mümkündür. Yayaların geçişine kolaylık sağlayıp ve taşıtların kontrollü girmesini sağlamaktır. Kullanım özelliğine göre farklı alternatiflerde müşterilerimize sunmaktayız.

 

Teknik Özellikleri :
Blocker Saç Kalınlığı :   5mm / 6mm Dirençli mil kalınlığı 65mm / mpu. Dikey mil kalınlığı 80mm mpu,
Standart Genişlik :  3000mm & 6000mm,
Standart Yükseklik :  650mm & 800mm,
Elektrik Kesintisi :   Blocker manuel kontrol ede bilme özelliğine sahiptir,
Acil Batarya :  Voltaj 220v ( İşlemler kontrol panelinden uzaktan kumanda ile yapılabilir ) Teslimat süresi 3 / 5 haftadır.

ALTIGEN OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Kuruluş amacı tecrübe ve bilgilerini siz değerli müşterileri ile paylaşmak..Teknolojiyi yakından takip ederek en son sistemlerin bilgilerini edinerek kendini ve firmasını yükselten uzman ve tecrübeli kadroları ile iş tekniklerini geliştirmekte ve en kaliteliyi uygun fiyata sunmanın gururunu taşımaktadır.
Sektörde olan geçmiş iş deneyimlerimizden aldığımız tecrübe ve müşteri memnuniyetini daha üst düzeye nasıl taşırız fikirleri ile kendimizi yenilemekte haftalık aylık toplantılar yaparak personelimizi ve firmamızı daha kaliteli iş yapmaya sevk etmekteyiz.
Çalıştığımız tedarikçilerimizi kaliteli ürün ithalatçılarından seçerek olası sorunları siz müşterilerimize yansıtmadan çözüyoruz.

 

TEDARİKÇİLERİMİZ

 

  • nicedormaditec2aluselfaacaprimaticbftgezekontal
  • benincagoxu
  • minz
  • sinusikoninterax
  • pawmanusa
  • label

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nice, faac, ditec, em, dorma, bft, aprimatic, alusel, aomfy, mosel, beninca, geze, goxu, ninz, sinus, paw, manusa, label, kontal, interax, ikon, otomatik, fotosel, fotoselli, surgulu, hareketli, radarlı, kapı, kartı, motoru, fotoseli, radarı, makarası, kayışı, tekeri, aluminyum, profilleri, şasesi, tamiri, bakımı, imalatı, montajı, satışı, servisi, yedek parcaları, toptan, parekende, satışı, istanbul, pendik, turkiye, kartal, sultanbeyli, umraniye, etiler, mecidiyekoy, şişli, bakırkoy, kadıkoy, uskudar, bagcılar, avcılar, sarıyer, tarabya, fotoselli kapı sistemleri, otomatik kapı sistemleri istanbul, otomatik kapı sistemleri fiyatları, fotoselli kapı istanbul, fotosel kapı sistemleri, kayar kapı sistemleri, radarlı kapı sistemleri, surgulu kapı sistemleri, otomatik fotoselli kapı, otomatik fotosel kapı, otomatik kayar kapı, otomatik surgulu kapı, otomatik radarlı kapı, otomatik sensorlu kapı, seksiyonel kapı, otomatik kepenk, fotoselli kapı nedir, sensörlü kapı sistemleri, otomatik kapı motoru, fotoselli kapı motoru, fotosel kapı motoru, kayar kapı motoru, surgulu kapı motoru, otomatik kapı kartı, fotoselli kapı kartı, fotosel kapı kartı, kayar kapı kartı, surgulu kapı kartı, otomatik kapı surucu kartı, fotoselli kapı surucu kartı, fotosel kapı surucu kartı, kayar kapı surucu kartı, surgulu kapı surucu kartı, otomatik kapı elektronik kartı, fotoselli kapı elektronik kartı, fotosel kapı elektronik kartı, kayar kapı elektronik kartı, surgulu kapı elektronik kartı, otomatik kapı kontrol kartı, fotoselli kapı kontrol kartı, fotosel kapı kontrol kartı, kayar kapı kontrol kartı, surgulu kapı kontrol kartı, otomatik kapı radarı, fotoselli kapı radarı, fotosel kapı radarı, kayar kapı radarı, surgulu kapı radarı, otomatik kapı tekeri, fotoselli kapı tekeri, fotosel kapı tekeri, kayar kapı tekeri, surgulu kapı tekeri, otomatik kapı kayışı, fotoselli kapı kayışı, fotosel kapı kayışı, kayar kapı kayışı, surgulu kapı kayışı, otomatik kapı tamiri, fotoselli kapı tamiri, fotosel kapı tamiri, kayar kapı tamiri, surgulu kapı tamiri, otomatik kapıt imalatı, fotoselli kapı imalatı, fotosel kapı imalatı, kayar kapı imalatı, surgulu kapı imalatı, otomatik kapı profilleri, fotoselli kapı profilleri, fotosel kapı profilleri, kayar kapı profilleri, surgulu kapı profilleri,