giyotin pencere sistemleri

Giyotin Pencere sistemleri

Cihan İnşaat, Amerika Birleşik Devletlerin’den ithal ettiği PVC Giyotin profili ve mekanizmalarını, Almanya’dan ithal ederek kurmuş olduğu makina parkurunda giyotin pencereye dönüştürmektedir.
Beyaz ve renkli seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Giyorin pencere hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar lütfen bizi arayınız.

Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Giyotin Pencere Nedir?
Düşey eksende çalışan, bir ya da daha fazla hareketli cam panele sahip olan pencerelerdir. Görsel ve fonksiyonel yönden tarihi kökeni olan giyotin pencereler, günümüzün modern malzeme ve teknolojileri ile yeniden ele alınarak aagrup markasıyla üretildi.

giyotin pencere Avantajları Nelerdir?
giyotin pencere sistemleri her iki kanat hareket edebiliyor ve kanatlar ters ağırlıklar sayesinde bırakıldıkları noktada düşmeden durabiliyor. Bu özellik pencerenin güvenli kullanımı ve pencere kanatlarının istenildiği kadar açılabilmesi için önemli.

giyotin pencere sistemleri  geleneksel pencere sistemlerinden ayıran en önemli özellik, pencere kanatları, çerçeve içerisindeki kanallarda hareket ettiğinden, kanatların açılması için pencerenin önünde fazladan boş alana ihtiyaç duyulmamasıdır. Böylece, mekân içerisindeki eşyaların yerleşiminde, kullanıcı veya tasarımcı, mekânın bütününden daha verimli yararlanıyor. Özellikle küçük ve dar mekânlarda çözüm avantajı sağlanıyor.  her iki kanat da vasistas konuma geçebiliyor, bu sayede pencerelerin dış yüzeyleri de ulaşılabilir hale geliyor ve pencere kanadının iç ve dış yüzünün rahatlıkla temizlenebilmesine olanak sağlanıyor.

Çerçeve malzemesi olarak kullanılan alüminyum profiller, giyotin pencerelerin geleneksel malzemesi olan ahşap doğramalara göre, farklı mekanik koşullarda yüksek dayanım gösteriyor. Farklı cam kalınlıklarıyla kullanılabilen ısı bariyerli çerçeve profilleri sayesinde, farklı iklim koşullarında kullanıma uygundur. Elektrostatik toz boyama teknolojisi sayesinde istenilen renkte üretilebilen  Pencereler, ahşap gibi farklı dekoratif kaplamalarla da kullanılabiliyor. Kullanıcılar ahşap desenli alüminyum doğramalar ile bakım ihtiyacı duymadan nostaljik şıklığı tercih edebilir.  farklı mekân tasarımlarına uygun aksesuar seçenekleriyle de modern tasarımların parçası olmaya aday.

 

Motorlu Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri

Uluslararası kuruluş ift Rosenheim tarafından test edilen motorlu Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri’nin profilleri* ile yapılan  Motorlu Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri kullanıldığı mekânlara yeni seçenekler getiriyor. * (Hava geçirgenliği testi: Class 2 | Su sızdırmazlık testi: Class 5A | Rüzgâr yüküne karşı direnç: Class C4/B4) Pencere profillerinin içerisinde yerleştirilen motorların kullanımının, artan yük kapasitesiyle geniş açıklıkları kapatabilme, otomatize edilerek insan faktörünü dışarıda bırakabilme, kullanılan sensörlerle güvenliği sağlama gibi öne çıkan avantajları var.
Giyotin Pencere Sistemleri nedir ve nerelerde kullanılır
Giyotin Pencere Sistemi mekanizması kumandalı olarak devreye girdiğinede yukarı ve aşağı hareket kabiliyeti sağlayan geçişler için tamamen güvenli ve Modern mimari yapılarda ,villa tipi konutların ve yeni binaların göz bebeği haline gelen giyotin cam paslanmaz çelik bir yay sistemidir. Giyotin sistemin açılır kapanır özelliği sayesinde yaşam alanlarınızla dilerseniz bahçenizle iç içe dilerseniz de giyotin cam’ın kapanmasıyla dış sesten, rüzgardan, yağmurdan, aşırı sıcak hava dalgasından kendinizi, ailenizi ve misafirlerinizi rahat ettirebilir manzaralı mekanlarınızda rahatlıkla görselliği sağlayabilirsiniz.

 

 

Alüminyum Giyotin Pencere Sistemleri
Motorlu Giyotin Pencere Sistemleri
giyotin pencere
giyotin pencere sistemi
giyotin pencere sistemleri
giyotin pencere fiyatları
otomatik giyotin pencere
motorlu giyotin pencere
otomatik giyotin pencere fiyatları
ucuz giyotin pencere
giyotin pencere yapımı
gıyotın pencere aksesuarları
yukarı sürgülü pencere
giyotin pencere mekanizmaları
elektrikli giyotin pencere
yukarı açılan pencere
giyotin pencere modelleri ve fiyatlari