katlanır cam balkon sistemleri

 

 

 

 

 

Camoda, doğal ortamları konforlu, şık kapalı yaşam alanlarına dönüştürür.

katlanır cam balkon sistemleri
katlanır cam balkon sistemleri

katlanır Cam balkon sistemleri, uygulandığı mekanları dış etkenlerden ve kötü hava şartlarından koruyarak ilave bir yaşam alanı oluşturulmasını sağlar.

Cam balkon uygulamaları konforlu bir kullanım ve panoramik manzara sunar.

Kolay kullanımı ve sahip olduğu farklı renk seçenekleri ile uygulandığı alanın dekorasyonuna uyum sağlar.

Farklı özelliklerde camların kullanılması, cam balkon sistemlerini ısı ve ses geçirmezliği konusunda daha v

erimli hale getirir.

Katlanır ve sürme sistem çözümleri, tüm mekanlara fonksiyonel cam balkon uygulaması yapılmasına imkan verir.

Katlanır Cam Balkon Sistemleri, uygulanacağı tüm cam balkon

sistemlerine uyum sağlayan donanımları, manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanları tamamlayacak 8 farklı renk seçeneği ile kullanıcısına bütünleyici bir alan tasarımı yaratır.

Cam balkondan çok daha fazlasını vadeden Camoda AAGRUP Katlanır Cam Balkon Sistemleri, evin salon ve odaları dışında bir oda oluşturarak kullanıcısına yepyeni bir yaşam alanı sunuyor.

Genişlik : 39 mm
Conta : TPV / Fırça Conta
Conta Sayısı : İç – Dış / Çift Sıra
Kanat Araları : Alüminyum Kapak Profili
Cam Uygulamaları : 8 mm temperli tek cam, 20 mm temperli çift cam
Mekanizma : 8 tekerlekli taşıyıcı tasarım
Opsiyon : Stor perde profili ve damlalıklı ray profili

Neden Cam Balkon?

katlanır cam balkon sistemleri, Cam balkon estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlar.

Cam balkon sistemi uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur.

Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar.

Katlanır ve sürme sistem çözümleri binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

  • Geniş renk seçenekleri
  • Kesintisiz manzara
  • Daha sessiz yaşam alanları
  • Isı yalıtımı

Cam Balkon Özellikleri Nelerdir?

Cam balkon sistemlerinde bulunan cam paneller; her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir. Bu sayede kesintisiz manzara görünümü sunar. Sistemlerde kullanılan çift cam, ses yalıtımında yüksek performans sağlar, sessiz ve huzurlu yaşam alanları oluşturulmasına katkı sağlar. • Gizli su tahliye kanalları ile yağmur suyu profilden kolayca tahliye edilir ve terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar. Temperli cam kullanımı sayesinde her türlü mekânda güvenle kullanılabilir.

Cam Balkon Avantajları Nelerdir?

Cam balkon estetik, ferah ve yeni bir yaşam alanı sağlar. Cam balkon sistemi uygulandığı alanlarda ısı ve ses yalıtımına katkıda bulunur. Tercih edilen sisteme göre uygun maliyetli çözümler sunar. Katlanır ve sürme sistem çözümleri binaların mimari görüntüsünü bozmaz.

Cam Balkon Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Cam balkon fiyatı için, uygulanacak yerin en ölçüsü ile boy ölçüsü çarpılarak alanın m² ölçüsü bulunur. Alınan m² birim fiyatı ile çıkan sonuç çarpılarak ortalama bir maliyet elde edilmiş olur. Uygulama yapılacak alanın metrekaresini hesaplamak için şu örneği kullanabilirsiniz: Yapılacak alanın eni 4 metre, yüksekliği ise 2 metre olursa cam balkonuzun metrekaresi: 4 x 2 = 8 m² olacaktır.

Cam Balkon Nasıl Seçilmeli?

Evinize cam balkon yaptırırken gözetilmesi gereken en önemli faktör uygulanacak alanın yapısal özellikleridir. Uygulanacak alanın ölçüsü, konumu, uygulama yaptıracak kişinin kullanım tercihine göre katlamalı yada sürme ürünler tercih edilebilir. Tercih edilen sistemin yapısına göre ise tek camlı veya çift camlı olarak uygulanabilir. Ayrıca güvenliği arttırmak amacıyla temperli cam seçeneği de bulunur.

Cam paneller sadece sağa, sadece sola veya her iki tarafa da ayrı ayrı toplanabilir.

katlanır cam balkon sistemleri
katlanır cam balkon sistemleri

Bu özelliği sayesinde uygulandığı alanlarda kullanım kolaylığı yaratırken, kesintisiz manzara imkanı yaratır.

Camoda AAGRUP Cam Balkon Sistemlerinde şeffaf conta yerine alüminyum kapak profili kullanılır. Bu sayede profiller sararmaz, kırılmaz aynı zamanda tutamak olarak kullanım imkanı da yaratır.

Camoda AAGRUP Cam Balkon Sistemlerinde, sabit kanadı kapatıldığında çıkış kapak seti de kendiliğinden kapanarak çıkış kanalını gizlemeye yardımcı olur.

Camoda AAGRUP Cam Balkon Sistemlerinde cam panellerin altında ve üstünde 32mm çapında 8 adet metal gövdeli taşıyıcı tekerlekler bulunmaktadır.

Dayanıklı yapıları sayesinde uzun yıllar yüksek performans sağlar.

AAGRUP Cam Balkon Sistemlerin’in özel profil yapısı sayesinde cam panellere dokunulmadan sistem açılıp kapanabilir. Böylece camlar üzerinde el izi kalmaz, sistem daha uzun süre temiz korunabilir.

Camoda AAGRUP Cam Balkon Sistemlerinde bulunan cam panellerin her iki yüzeyi, güvenli ve kolay bir şekilde içeriden temizlenebilir.

Camoda AAGEUP Cam Balkon Sistemlerinde her uygulama alanına kolaylıkla adapte edilebilmesini mümkün kılan,dekoratif ve fonksiyonel çözümler sunan kasa uzatma profili ve köşe dönüş profilleri ile uygulama yapılması zor gözüken alanlarda bile kullanıcısına çözüm yaratır.

Camoda AAGRUP Cam Balkon Sistemlerinde bulunan gizli su tahliyesi kanalları ile yağmur suyu profile ulaşmadan tahliye edilir ve terlemeden kaynaklı oluşan sorunlar ortadan kalkar.

AAGRUP Cam Balkon Sistemleri Isı Yalıtımı

ısıcam balkon sistemleri ile ilgili görsel sonucuCamoda AAGRUP Cam Balkon Sistemleri, sahip olduğu tescilli çıkış kapağı ile rüzgar geçişini engeller.

Camoda AAGRUP Cam Balkon Sistemlerinde kanat ve ray profillerinde bulunan fırça conta kanalları sayesinde rüzgar dayanımı kuvvetlendirilmiştir. Düşeyde çift sıra kullanım imkanı sunarak dış etkenlerin etkisini azaltarak kullanıcısına tüm mevsimlere uygun huzurlu bir alan imkanı yaratır.

 

 

ısıcam balkon sistemleri ile ilgili görsel sonucuUygun alanlarda cam birleşim noktalarında 4 kademeli conta uygulaması da yapılarak yalıtım performansı arttırılabilir.

Panel boyunca sahip olduğu gizli fırça conta uygulaması ile yalıtım performansı arttırılırken estetik görünümden de ödün vermez.

 

AAGRUP Cam Balkon Sistemleri Ses Yalıtımı

AAGRUP Cam Balkon Sistemleri’nde kullanılabilen çift cam ses yalıtımında yüksek performans sağlar, sessiz ve huzurlu yaşam alanları yaratır.

AAGRUP Cam Balkon Sistemleri Nasıl Üretilir?

ısıcam balkon sistemleri ile ilgili görsel sonucuCamoda’nın yenilikçi cam balkon sistemleri kullanıcısına kolaylık ve konfor sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilerimiz, yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaparak AAGRUP Cam Balkon Sistemleri’nin sahip olduğu üstün özelliklerden son kullanıcının faydalanmasını sağlar.

Yüksek performanslı, kullanıcı dostu sistemler için Camoda Balkon Camlama sistemleri üretimin tüm süreçlerini titizlikle yönlendirmektedir.

 

Dış Mekan Perde Sistemleri Kullanıcısına Neler Sunar?

Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri manzaradan ödün vermeyen yapısı ve tüm mekanlara uygun renk seçenekleri ile kullanıcılarına bütünleyici bir yaşam alanı yaratır.

Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri dekoratif, temizlenmesi kolay ve estetik çözümler sunar.

Camoda Dış Mekan Perde Sistemleri’nin Teknik Özellikleri

somfy motor fiyatlarıÜst kutu ve yan ray profillerinin özel tırnaklı yapısı sayesinde, teknik bir müdahalede kolayca söküp-takmak mümkündür.

Yan ray içerisindeki esnek PVC fitil, kumaş esnemesini alır ve maksimum kumaş gerginliği sağlar.

Sistem için özel üretilen çelik boru sayesinde, geniş mesafelerde esneme minimum seviyede kalır.

Fermuarlar özel frekans kaynağı ile dikişsiz hazırlanır. %100 geri dönüştürülebilir.

Sistemler uzaktan kumanda ile teker teker veya eş zamanlı olarak kontrol edilebilir.

SOMFY dünya çapında bilinirliliği, kalite anlayışı ve yedek parça kolaylığı ile sistem için en uygun motor seçeneğidir.

4 kanallı ve 16 kanallı olmak üzere iki farklı kumanda seçeneği mevcuttur.

 

Dış Mekan Perde Sistemleri Nasıl Üretilir?

katlanır cam balkon sistemleri

Camoda’nın yenilikçi cam balkon sistemleri kullanıcısına kolaylık ve konfor sunmak amacıyla tasarlanmıştır.

Bayilerimiz, yüksek standartlarda ve kalitede üretim yaparak Dış Mekan Perde Sistemleri’nin sahip olduğu üstün özelliklerden son kullanıcının faydalanmasını sağlar.

Yüksek performanslı, kullanıcı dostu sistemler için Camoda Balkon Camlama sistemleri üretimin tüm süreçlerini titizlikle yönlendirmektedir.

 

 

 

 

 

SİSTEMLERİMİZ

Isıcamlı Cambalkon

katlanır cam balkon sistemleri

Isıcamlı Sistemi
Isıcamlı balkon Sistemi
Isıcamlı Giyotin Sistemi
Katlanır cam Sistemi
Katlanır balkon Sistemi
Katlanır camoda Sistemi
Katlanır surme Sistemi
Üstten Askılı surme cam Sistemi
Üstten Askılı cam Sistemi
Eşikli Sürme Sistemi
Eşikli Isıcamlı Sürme Sistemi
Eşiksiz Sürme Sistemi
Eşiksiz Isıcamlı Sürme Sistemi

 

 

 

 

 

 

 

katlanır cam balkon sistemleri, Isıcamlı Cambalkon, Isıcamlı cam balkon Sistemi, Isıcamlı balkon fiyatları, Isıcamlı Giyotin Sistemi, Isıcamlı Giyotin cam Sistemi, otomatik Giyotin Sistemi, otomatik cam giyotin fiyatları, Katlanır cam Sistemi, Katlanır balkon Sistemi, Katlanır camoda Sistemi, Katlanır surme Sistemi, Üstten Askılı surme cam Sistemi, Üstten Askılı cam Sistemi, Eşikli Sürme Sistemi, Eşikli Isıcamlı Sürme Sistemi, Eşiksiz Sürme Sistemi, Eşiksiz Isıcamlı Sürme Sistemi, cam balkon fiyat hesaplama, katlanır cam balkon sistemleri, ısıcamlı cam balkon fiyatları, katlanır cam balkon m2 fiyatları, cam balkon m2 fiyatları, katlanır cam balkon fiyatları, cam balkon modelleri 2018, en ucuz cam balkon fiyatları, ucuz cam balkon, ucuz cam oda, Adalar, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu, etiler, mecidiyekoy, tarabya, ortakoy, florya, istinye, beylerbeyi, cubuklu, kurtkoy, velibaba, aydos, yenişehir, taşlıbayır, ortadag, kaynarca, yenisahra, camlıca, altunizade, gebze, kocaeli, izmit, istanbul, turkiye